تبلیغات
جنگ سایبری ( جهاد مجازی ) - آرمــاگــدون هسـتـه‌ای
درباره ما
دوستان
آخرین مطالب
لینکستان
امكانات جانبی
 
خبرگچساران

در حال حاضر گروه‌های افراطی در غرب كه خود را مبلغان انجیل معرفی می‌كنند قصد دارند آمادگی روحی یك نبرد هسته‌ای را در بین پیروان خود بوجود بیاورند.

 


نویسنده وبلاگ "یك قدم جلوتر "، مطلبی را با عنوان "فیلم "آرماگدون هسته‌ای ایران و غرب " در وبلاگ شخصی خود منتشر كرده است.
بر اساس این گزارش در بخشی این مطلب آمده است:

در حال حاضر گروه‌های افراطی در غرب كه خود را مبلغان انجیل معرفی می‌كنند قصد دارند آمادگی روحی یك نبرد هسته‌ای را در بین پیروان خود بوجود بیاورند.
اصول و مبانی جریان مبلغان انجیل در آمریكا و انگلیس حمایت همه جانبه عقیدتی و سیاسی از صهیونیسم می‌باشد و آنها اعتقاد دارند كه پیروان كلیسای پروتستان برای ظهور دوباره مسیح باید چند خواسته مسیح را كه در تفاسیر انجیل در قرن بیستم به عنوان پیشگویی های انجیل بیان شده، عملی نمایند. حوادثی كه توسط آنها باید عملی شوند، عبارتنداز:

1- یهودیان از سراسر جهان باید به فلسطین آورده شوند و كشور اسرائیل در گستره ای از رودخانه نیل تا رودخانه فرات به وجود آید و یهودیانی كه به اسرائیل مهاجرت كنند اهل نجات خواهند بود.

2- یهودیان باید مسجد الاقصی و قبه الصخره در بیت المقدس را منهدم كنند و به جای این مسجد مقدس مسلمانان، معبد بزرگ را بنا نمایند (از سال 1967 تا به حال این مسجد در بیت المقدس بیش از صدبار مورد حمله یهودیان و مسیحیان صهیونیست قرار گرفته است)

3- روزی كه یهودیان مسجد الاقصی در بیت المقدس را منهدم كنند، جنگ نهایی مقدس (آرماگدون) به رهبری آمریكا و انگلیس آغاز می شود در این جنگ جهانی تمام جهان نابود خواهد شد.

4- روزی كه جنگ آرماگدون آغاز شود، تمامی مسیحیان پیرو اعتقادات "عملی نمودن خواسته های مسیح " كه مسیحیان دوباره تولد یافته هستند، مسیح را خواهند دید و توسط یك سفینه عظیم از دنیا به بهشت منتقل می شوند و آنها از آنجا همراه با مسیح نظاره گر نابودی جهان و عذاب سخت در این جنگ مقدس خواهند بود.

5- درجنگ آرماگدون زمانی كه ضد مسیح (دجال) در حال دستیابی به پیروزی است، مسیح همراه مسیحیان دوباره تولد یافته در جهان ظهور كرده و ضد مسیح را در پایان این جنگ مقدس شكست داده و حكومت جهانی خود را به مركزیت بیت المقدس برپا خواهد ساخت و معبدی به جای مسجد الاقصی در بیت المقدس- كه توسط مسیحیان و یهودیان قبل از آغاز جنگ آرماگدون ساخته شده- محل حكومت جهانی مسیح خواهد بود .

6- دولت صهیونیستی اسرائیل با كمك آمریكا و انگلیس مسجد اقصی و مسجد صخره در بیت المقدس را نابود خواهد كرد و معبد بزرگ به دست آنان در این مكان ساخته خواهد شد و این رسالت مقدس به عهده آنهاست.

7- قبل از آغاز جنگ آرماگدون، رعب و وحشت جامعه آمریكا و اروپا را فرا خواهد گرفت.

8- قبل از ظهور دوباره مسیح، صلح در جهان هیچ معنی ندارد و مسیحیان برای تسریع در ظهور مسیح باید مقدمات جنگ آرماگدون ونابودی جهان را فراهم نمایند.
مسیحیان صهیونیست هم چون فرقه پروتستان ها در آمریكا و انگلیس اعتقاد دارند كه مسیح همیشه در امور خاورمیانه به سود دولت اسرائیل مداخله كرده و اعلام می دارند كه خواست دولت اسرائیل در حقیقت خواست مسیح است لذا و مذاكرات صلح در خاورمیانه بیهوده است و تأسیس كشور اسرائیل بزرگ از رودخانه نیل تا رودخانه فرات، خواست مسیح می باشد كه به زودی عملی خواهد شد.

*صهیونیست های یهودی هم طبق اعتقاد به مجموعه قوانین دینی خود "تلمود " به مكتب "خواسته های خدا " اعتقاد دارند و مطابق این اعتقاد آنها برنامه ای را اجرا می نمایند كه با كمك دولت های آمریكا و انگلیس و دیگر كشورهای غربی بتوانند مسجد مقدس الاقصی در بیت المقدس را تخریب كرده، كشور اسرائیل بزرگ را با نابودی كامل كشورهای اسلامی به وجود آورند.
به همین منظور میان صهیونیست های یهودی و صهیونیستهای مسیحی از فرقه پروتستان اتحاد و هماهنگی كامل وجود دارد و مسیحیان پیرو اعتقاد "خواسته های خدا " همواره اظهار می دارند هر عملی كه از سوی دولت اسرائیل انجام می شود، در حقیقت از سوی مسیح طراحی شده و باید توسط مسیحیان سراسر جهان مورد حمایت قرار گیرد.
به لطف حمایت همه جانبه جهان مسیحی غرب از دولت تل آویو اكنون ذخایر عظیم موشك های هسته ای و انواع و اقسام تسلیحات شیمیایی و میكروبی در اسرائیل وجود دارد و در واقع، رژیم صهیونیستی را به یك "انبار مهمات و پادگان نظامی جهان مسیحی شامل ایالات متحده آمریكا و غرب " تبدیل كرده اند.
البته هدف استراتژیك جهان مسیحی غرب این است كه كشورهای اسلامی را در زمینه های اقتصادی و نظامی برای همیشه ضعیف نگاه دارند.
اما جدا از تمامی حمایت های مادی و نظامی غرب از اسرائیل جهان در هفته های گذشته شاهد اظهارات ژاك شیراك بود كه صحبت از حمله هسته ای به كشورهای تروریست یا حامی تروریست كرده بود.
اوضاع سیاسی جهان و اظهارات برخی از سیاستمداران غربی در هفته های اخیر می تواند نوعی زنگ خطر تلقی گردیده كه شرایط آینده اصلا قابل پیش بینی نیست. برای مثال چه كسی فكر می كرد فرانسه اولین كشوری خواهد بود كه مستقیما تهدید به استفاده از سلاح اتمی می كند.
چه كسی می تواند در جدیت سخنان موفاز, وزیر دفاع اسرائیل در اینكه گفت ما باید قابلیت دفاع از خودمان را با تمامی امكانات ( استفاده از سلاح هسته ای) داشته باشیم و باید برای همین خودمان را آماده كنیم شك كند.
چه كسی فكر می كرد روزی ایران تهدید به قطع یا كاهش صادرات نفت خود كند و با این تهدید ( اگر عملی شود) اقتصاد جهانی را به دوران عصر یخبندان وارد كند. احمدی نژاد تنها رئیس جمهوری است كه غرب را با چنین تهدید بزرگی مواجه كرده است.
اگر تمامی تهدیداتی كه هر روز از سوی هر كشوری (فرانسه, اسرئیل, آمریكا و ...) مطرح می شود زنگ خطر را به صدا در می آورند, خطر اشتباهات مرگبار هر روز پیش از پیش می گردد.
پیدا كردن راه حلی برای حل این بحران هسته ای روز به روز پیچیده تر می شود. وقتی ژاك شیراك73 ساله در هفته های گذشته گفت راه سومی در مقابل سكون یا نابودی وجود دارد و آن استفاده از سلاح اتمی است شاید در حال بازی با رسانه های جمعی بود, بعضی های می گویند شیراك با آن اظهارت می خواسته خودی نشان بدهد.
اما موضوع این است كه شیراك كسی است كه قدرت صدور فرمان استفاده از 300 كلاهك هسته ای را دارد ولی نكته در این است كه هنگامی كسی چنین تهدید بزرگی می كند حتما آمادگی عملی كردن تهدیدش را دارد.
باربارا تاچمن یك مورخ غربی 50 سال پیش به این موضوع اشاره كرده بود كه " انسانها طوری به سمت جنگ رژه می روند كه گویی جنگ ها از پیش برای بشریت مقرر شده اند, در حالیكه آنها دچار سوءتفاهم شده اند, آنها بدون توجه به غفلت و خودخواهی خود سرنوشت یا دستگاههای اطلاعاتی را مقصر معرفی می كنند "
تاریخ پر از مثالهائی ازاین گونه است, تهاجم به عراق در سال 2003 یكی از مثالهای اخیر است. بعضى‏ها بر این عقیده‏اند كه پیش‏بینى قابل توجهى درباره جورج دبلیو بوش وجود دارد، مردى كه سخن خود را با یك خطابه مذهبى بسیار قوى و ورزیده القا مى‏كند، همچنین عقاید مذهبى و باورهاى دینى را در سیاست هاى خارجى‏اش دخالت مى‏دهد، پر واضح است كه بسیارى از حامیان مذهبى بوش، از حوادث عراق به عنوان تحقق یك پیشگویى تعبیر كرده‏اند. اما سوال این است كه چگونه ایران را از اینكه گزینه بعدی باشد دور نگه داریم؟
در هفته های آینده جلسات زیادی برگزار خواهد شد تا پرونده فعالیت های هسته ای ایران را بیشتر بررسی كند, در حال حاضر پرونده ایران به شورای امنیت ارجاع داده شده ولی همه چیز بستگی به گزارش نهایی البرادعی رئیس آژانس بین المللی انرژی اتمی دارد. او چندی پیش گفته بود كه پرونده ایران پیچیده است و باید اطلاعات بیشتری برای ارائه گزارش داشته باشد.
تاریخ نشان داده كه هیچوقت نگرانی های غرب واقعی نبوده است. تجربه جنگ عراق نشان داده كه ادعاهای بوش و بلر در خصوص تلاش عراق برای ساخت و تولید سلاح های كشتار جمعی تنها بهانه ای برای حمله به این كشور بوده است.
البرادعی مردی است كه موفق به دریافت جایزه صلح نوبل شده و جهان در انتظار گزارش البرادعی برای تصمیم گیری نهایی در خصوص فعالیت‌های هسته ای ایران است.
با وجودی كه چند سال از همكاری میان آژانس و ایران می گذرد البرادعی همچنان ادعا می كند كه ایران اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وی قرار نمی دهد تا او بتواند در مورد صلح آمیز بودن فعالیت های هسته ایران تصمیم قطعی گرفته و نظر نهایی خود را اعلام كند.
چندی پیش او گفت كه برای تصمیم گیری نهایی نیاز به آزمایشهائی برای اندازه گیری میزان تشعشعات رادیواكتیو داریم. البرادعی چندی پیش گفت دیپلماسی فقط گفتگو نیست، دیپلماسی باید توسط فشار و در نهایت اعمال زور پشتیبانی شود, ما قوانینی داریم و باید هر كاری انجام دهیم تا از قوانین محافظت كنیم.
در حال حاضر ابهاماتی وجود دارد كه باید آنها را بررسی كنیم, ما هنوز برای ارائه گزارش نهایی آماده نیستیم و نمی خواهیم بدون رسیدن به جواب قطعی برای سوالهایمان گزارشی ارائه كنیم.
از طرفی تهران حق دارد به راحتی پیشنهاد روسیه را برای غنی سازی در خاك این كشور قبول نكند. برای قرنها حكومت های گذشته ایران توسط روسها تهدید شده و این طبیعی است كه آنها با پذیرش غنی سازی اورانیوم در روسیه كه سرنوشت فعالیت های هسته ای آنان را در دست مسكو قرار دهد به راحتی موافقت نكنند, این اقدامی است كه هر دولت دیگری نیز در ایران به آسانی با پذیرش آن موافقت نمی كند.
قطع گاز روسیه به اوكراین و خرابكاری عمدی روسها در خطوط انتقال گاز به گرجستان باعث شده كه تصمیم گیری برای آنها سخت تر از همیشه گردد.
تأثیر تبلیغات گسترده دستگاههای ارتباط جمعی آمریكا كه كاملاً تحت كنترل صهیونیست ها ست، مردم آمریكا را به زود باورترین مردم جهان تبدیل كرده و حادثه 11 سپتامبر هم كینه و نفرت مردم آمریكا و جهان غرب را به خاطر تبلیغات هدایت شده علیه اعراب و مسلمانان برانگیخته است.
صهیونیست ها و طرفداران آنها كه سال ها یك سلسله برنامه های دینی، فرهنگی، اجتماعی، و سیاسی تبلیغ كرده اند، با حادثه 11 سپتامبر 2001 بهترین فرصت را به دست آوردند تا برنامه هایشان را با سرعت بیشتری به مردم آمریكا و اروپا بقبولانند و در حال حاضر می كوشند برنامه‌های خود را عملی كنند.
در دوران جنگ سرد، آمریكا اتحادجماهیر شوروی سابق را "امپراتوری شر " معرفی می كرد و بعد از جنگ سرد دستگاههای ارتباط جمعی آمریكا ترس از مسلمانان را تبلیغ كردند ولی بعد از حادثه 11 سپتامبر این تبلیغات علیه اسلام و مسلمانان جهان در دنیای غرب به اوج خود رسیده است.
:: مرتبط با: تهاجم فرهنگی , اخبار , آسیب شناسی فضای سایبر , پدافند غیر عامل ,
ن : اسماعیل هاشمی
ت : پنجشنبه 26 فروردین 1389
 
موضوعات
نویسندگان
آرشیو مطالب
برچسب ها
امكانات جانبی